KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502721
nr 950 2721
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), signerad, "julgransfoten" 36x43, (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:11:56
22/3 18:49:55
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning